Reklam Alanı
Asus 0

Asus, Zenfone 4 Max’i Duyurdu!

Asus, Zenfone 4 Max’i Duyurdu!

Teknoloji dünyasına dizüstü bilgisayar üretimi ile giriş yapan Asus, geçtiğimiz yıllarda mobil alana giriş yaparak akıllı telefon üretimine başlamıştı. Ürettiği telefonların üst düzey özelliklerine göre oldukça düşük olması bir anda bu markaya olan rağbetin artmasına olanak sağladı. Daha önce üretilen telefonlar bir anda piyasalar içerisinde tükenmiş, kısa süreli de olsa stok sorunları yaşamıştır. Yeni çıkacak olan Zenfone 4 Max’ın en dikkat çekici özelliği ise 5000 mAh gücünde bir bataryaya sahip olmasıdır. Akıllı telefonlar genel olarak 3000 mAh batarya gücüne sahip olup bir günlük kullanım sağlamaktadır. Zenfone 4 ise bu konuda bayağı iddialı bir güce sahip olduğunu göstermekte.

İşlemci olarak 8 çekirdekli efsane işlemci olan Snapdragon 430 4GB RAM ve 64 GB Depolama seçeneği ile gelecek.Alternatif özelliklere sahip daha düşük modellerinde yer alacağı telefon için şimdiden birçok ön sipariş gelmiş durumda. Android 7.0 ile piyasaya sürülecek olan Zenfone 4 Max, batarya gücünü kullanıcılara tam olarak hissettirmekte. Video izlenme süresi olarak 22 saatlik bir performansa sahip olan cihazın ekran boyutu 5.5 inç olarak belirlenmiş durumda.

Asus şu an için yeni cihazının yalnızca Max sürümünü açıklamış durumda. Yakın bir zamanda tüm varyasyonları açıklanacak cihaz için fiyat ya da tam teknik özellikler için tüm teknoloji dünyası bekleme durumunda. Özelliklerine oranla cihazın fiyatında oldukça ucuz bir durum beklentisi meydana gelmekte. Asus hastaları için oldukça olan bu gelişmeyi yakından takip edeceğiz.

 

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.