Reklam Alanı
Traffic Racer
Android Oyunları 3

Bağımlılık Yaratan Oyun:Traffic Racer

Bağımlılık Yaratan Oyun Traffic Racer

Oyun sektörü dediğimiz zaman akla öyle efsane oyunlar geliyor ki birçoğumuz bu oyunları saatlerce hatta günlerce oynadık. Artık bağımlılık derecesine gelen, önceleri atarilerle başlayan oyun furyası daha sonra yerini bilgisayar ardından konsollara derken şimdilerde ise akıllı telefonlara bırakmaya başladı. Zira akıllı telefonların çıkmasıyla beraber tıpkı atari ruhunu taşıyan oyunlara geri döndük. Öyle oyunlar var ki sizi telefon bağımlısı haline getirebiliyor. İşte bu oyunlardan birisi de Traffic Racer. Geliştirici Soner Kara olan tamamı Türk yapımı Traffic Racer yayınlandığı andan itibaren oyun tutkunlarının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Hem Google Play hem de AppStore uygulama mağazalarında en çok indirilen oyunlar listesine giren ve artık yavaş yavaş efsaneler arasında yer alan Traffic Racer’ı nasıl oluyor da bağımlılık yapıyor inceleyelim.

Traffic Racer

Hız, Aksiyon Ve Bitmek Bilmeyen Adrenalin

Oyunda amacımız süratle akan trafikte kazan yapmadan ilerleyebilmek. Birebir gerçek detaylarına göre modellenmiş olan 35 farklı araç bunun yanında 5 farklı mekân ayrıcalığıyla Traffic Racer sizi içine çekiyor. Akan trafikte kimi zaman makas atmanız kimi zaman ise ani manevralar yaparak kazandan kurtulmanız gerekiyor. Tabi yaşadığınız tüm bu heyecan da karşılıksız kalmıyor. Makas atarak geçtiğiniz her araba sonrasında oyun için para kazanıyorsunuz. Bu paralar sayesinde de arabalarınızın güç özelliklerini arttırarak heyecanın boyutunu arttırmak elinizde.

Oyunda Rekabet Her Daim Devam Ediyor

Traffic Racer oyununda birbirinde farklı 5 mod bulunuyor. Serbest sürüş, çift yön, zamana karşı, polis takibi ve serbest sürüş modlarından birini seçerek heyecanı her an üst düzeyde yaşıyorsunuz. Sadece kendinizle değil arkadaşlarınızla da yarışabildiğiniz oyunda en uzun süre boyunca kaza yapmadan ilerlemek ana hedefiniz. Ne kadar uzun süre boyunca kaza yapmadan oyuna devam edebilirseniz o kadar çok oyun için para kazanıyorsunuz. Tabi hemen belirtelim ilerleme seviyenize göre araçların hem sayısı hem hızı epey bir artıyor. Kazandığınız paralarla da ister aracınızı güçlendirin isterseniz de 35 farklı araç içerisinden yeni seçimler yapın. Kullanıcılara kesintisiz bir heyecan ve rekabet sunması zaten Traffic Racer oyunun bağımlılık yapmasının ana nedeni.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Bağımlılık Yaratan Oyun:Traffic Racer” üzerine 3 yorum

  1. Amir dedi ki:

    Gerçekten bağımlılık yapan bir oyun telefonumu kırmışlığım var oyun oynarken fark etmeyip direğe çarpıp

  2. Ercan dedi ki:

    Google play’da oyuna 4.2 milyon kişi oy vermiş ve 5 üzerinden 4.4 almış. Sevdiğim bir oyun ama araba içinden sürme olsa bir de efsane olurdu.

  3. Mehmet Can dedi ki:

    traffic racer bir sıra oynamıştım, sınav döneminde olmama rağmen baımlılık yaratmıştı, geliştirmekle falan çok uğraştıran zevkli bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.