Reklam Alanı
Teknolojice - Batman Arkham Knight Yine Sorunlu
Oyun 1

Batman: Arkham Knight PC Versiyonunda Yine Sorun!

Haziran 2015’de çıkış yapan Batman: Arkham Knight‘ın PC versiyonu bir hayli sorunluydu. Oyunculardan gelen tepkiler sonucunda oyunun satışını durduran yetkililer, Batman: Arkham Knight’ın PC versiyonunu Steam’dan kaldırma kararı almıştı. Yaklaşık olarak 4 ay önce Steam‘dan kaldırılan Batman: Arkham Knight, geçtiğimiz hafta tekrardan satışa sunulmuştu. Yapımcı firmanın yaptığı açıklamalara göre oyunun tüm sıkıntıları çözülmüştü.

Oyunun şuandaki en büyük sıkıntısı kasma sorunları. İnanılmaz bir derecede kasan Batman: Arkham Knight, kullanıcıları çileden çıkartmayı başardı. Özellikle PC versiyonundaki optimizasyon sorunu oyunun akıcı bir şekilde oynanmasına engel teşkil ediyor. Çeşitli güncellemelerle bu sorun çözülmeye çalışılsa da başarılı olamadılar.

Steam satış sayfasına yapılan yorumlarda oyunun sorunlarının çözülmediğinden bahsedilmiş ve oyuncular şikayetçi. Warner Bros‘un geliştirdiği oyundaki sıkıntıların bitmemesi yapımcı firmayı da bir hayli bunaltmış durumda. Optimizasyonla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Sistem özellikleri bir hayli yüksek olan kullanıcılar bile 25 FPS ile oynadıklarını dile getirdi. Umarım bu sorun yakında çözülür. Çünkü 25 FPS ile böyle bir oyunu oynamak gerçekten üzücü olur.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Batman: Arkham Knight PC Versiyonunda Yine Sorun!” üzerine 1 yorum

  1. yüksel dedi ki:

    oyun harika ama pc versiyonu çok sıkıntılı çıktı oynamak isteyenler konsola yönelmek zorunda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.