Reklam Alanı
Oyun 1

Battleborn’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games yayınlanacak olan online savaş oyunu Battleborn’un çıkış fragmanı yayınlandı. Uzun süredir oyun dünyasının gündemini meşgul eden Battleborn’a olan ilgi bir hayli büyük. Açıklanan satış fiyatı ise oyuncular üzerinde şok etkisi yarattı.

MOBA özellikli bir oyun olan Battleborn, PC, PS4 ve Xbox One için aynı tarihte piyasaya sürülecek. Sadece online modu bulunan, senaryo modu bulunmayan Battleborn’un satış fiyatı el yakıyor. Steam üzerinde satışa sunulan oyunun fiyat etiketi $59.99 olarak belirlenmiş. Türkiye satış fiyatı 180 olan oyunu bazı sitelerdeki indirimlerden yararlanarak daha ucuza alabilirsiniz. Şuan en ucuz fiyat Voidu’da 120 TL olarak görünmekte.

Oyuna ait çıkış fragmanı yayınlayan 2K Games, oyunda yer alan karakterleri ve modları kısa bir film tadında bizlere tattırıyor. Birçok farklı ve eğlenceli oyun moduna sahip olan oyunun çıkış tarihi ise yaklaşık olarak 4 gün sonra yani 3 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek. Şuan ön sipariş döneminde olan oyunu çıkış tarihinden önce sipariş etmeniz halinde ekstra içeriklere sahip olabileceksiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Battleborn’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. sado dedi ki:

    Battleborn oyununu merakla ayrıca sabırsızlıkla bekliyordum çıkış fragmanın yayınlanması en azından bizi biraz rahat ettirdi diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.