Reklam Alanı
Oyun 0

Battlefield 1 için Yeni Zorluk Modu Kapıda

DICE tarafından Frostbite grafik motoruyla geliştirilen Battlefield 1, aylardır oyun dünyasının gündeminden düşmüyor. Açık beta testleriyle birlikte oyunculara muhteşem anlar sunan Battlefield 1 geliştiricileri oyunun çıkışından sonra bile çalışmaya devam ediyor. Hikaye modunun kısa ve kolay olmasını eleştiren bazı oyuncular için yeni zorluk modunun müjdesini Twitter üzerinden verdi.

1. Dünya Savaşı atmosferini yaşatan en iyi oyun olan Battlefield 1‘in satış rakamları beklenenin üstünde. EA son yıllarda kendi kategorisinde yarıştığı rakiplerini alt etmeyi başardı. Özellikle Battlefield ve Fifa serileriyle oyuncuların beğenisine kazanan EA ekibi, rakipleri olan Call of Duty ve Pes serilerini gözden düşürmüş durumda. Hal böyle olunca da oyuncuların beklentileri artıyor. Artan beklentileri karşılamak isteyen EA çeşitli yeniliklerle oyuncularını güncel tutmaya çalışıyor.

Battlefield 1’in hikaye modu ilerleyen dönemlerde ek paketlerle devam edecek gibi görünüyor. O paketler çıkış yapana kadar oyuncuları zorlayacak bir zorluk seviyesini oyuna entegre etmeyi planlayan geliştirici firma Hardcore oyun modunu resmi Twitter hesabından duyurdu. Oyuncuların daha önce karşılaşmadığı seviyede bir zorluk olacağı, öngörülüyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.