Reklam Alanı
Oyun 0

Battlefield 1’in Betası Çok Yakında

DICE tarafından geliştirilen, Battlefield savaş oyunu serisinin son oyunu olan Battlefield 1’in kapalı beta testleri çok yakında başlıyor. Uzun zaman önce tanıtılan Battlefield 1’in birçok sürprizlerle karşımıza geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle isim konusunda herkesi şaşırtmayı başaran EA, bu sürprizlerine oyunun çıkışıyla birlikte devam edecek.

1. Dünya Savaşı‘nı ele alan Battlefield 1′de o zamana ait birçok silahı ve savaş ekipmanını görebileceğiz. Önceki geliştirilen 1. Dünya Savaşı oyunlarındaki en büyük eksikliklerden biri savaşı hissedemiyor oluşumuzdu. EA Games’in yayınladığı videolara bakarak Battlefield 1’de savaş atmosferini tamamen hissedebileceğimizi söyleyebiliriz. Özellikle ağır savaş ekipmanlarının, tankların ve uçakların fazlasıyla dikkat çektiği oyunda daha önce görmediğiniz silahlara rastlayabilirsiniz.

Battlefield’a ait resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre oyunun kapalı beta testleri çok yakın zamanda başlıyor. Daha önceden yaz aylarının başında açılacağı söylenen kapalı beta testlerine başlamak için biraz geç kalan EA, hatasını telafi ettirmek istiyor. Şuan için kapalı beta testlerine sadece Battlefield Insider üyeleri kabul edilmekte. EA ilerleyen günlerde bizleri sevindirecek bir sürpriz yapabilir.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.