Reklam Alanı
Oyun 0

Battlefield 1’in Yeni Görselleri Yayınlandı

1.Dünya Savaşını atmosferini yaşatacak olan, Battlefield serisinin yeni oyunuyla ilgili gelişmeler bitmek bilmiyor. Uzun süredir oyun dünyasının gündeminde kalmayı başaran Battlefield 1, birçok oyunun önüne geçmiş durumda. 21 Ekim 2016’da piyasaya giriş yapacak olan Battlefield 1‘i bekleyen çok büyük bir kitle var.

PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları için geliştirilen oyunun çalışacağı FPS sayısı henüz açıklanmadı. Birçok kişini oyunun 60 FPS‘de oynanabileceğini düşünse de son oyunlardaki 30 FPS sorununu, Battlefield 1’de de görebiliriz. Yani her türlü senaryoya hazır olmamız lazım.

Yayınladığı tanıtım videosu ile birlikte muhteşem grafiklerini ve oynanışını oyunculara tanıtan EA DICE, oyunla ilgili yeni görselleri yayınladı. Daha önceden oyundaki tüm nesnelerin parçalanabilir olduğunu anlatan DICE, oyunda birçok sürpriz özellikle karşılaşabileceğimizi de dile getirmişti. Şimdi ise yayınladığı oyun içi görseller ile gündeme geldi.

Yayınlanan 3 yeni görsel oyunun muhteşem ötesi grafiklere ve efektlere sahip olduğunu kanıtlar nitelikte. İlerleyen günlerde daha fazla oyun içi görsel ve video görebileceğimizi söyleyebilirim. Yayınlanan görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

Teknolojice - Battlefield 1 Yeni Ekran Görüntüleri 2

Teknolojice - Battlefield 1 Yeni Ekran Görüntüleri 3

Teknolojice - Battlefield 1 Yeni Ekran Görüntüleri

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.