Reklam Alanı
Oyun 1

Battlefield 1’in Yeni Oyun Modu için İlk Video Yayınlandı

EA Games, sevilen oyunu Battlefield 1 için yeni oyun modunun geleceğini önceki aylarda duyurmuştu. Şuana kadar geliştirilen savaş oyunları içerisinde açık ara farkla en iyi oyun olan Battfield 1, geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun yapımcıları oyunculardan gelen bildirimler ışığında değişiklikler yapıyor ve oyunu daha oynanabilir bir hale getiriyor.

Oyuncuların multiplayer modda uzun zaman geçirdiği ve yavaş yavaş sıkılmaya başladığı göz önüne alındığında bu yeni oyun modu, Battlefield 1 oyuncularını uzun süre meşgul edecekmiş gibi görünüyor. Yeni geliştirilen Frontlines oyun modunda ise oyuncular daha fazla aksiyon yaşayabilecek. Ağır topların ve tankların da yer alacağı bu modda asıl amaç, düşman üssüne ulaşıp telgraf tellerini kesmek. Diğer oyun modlarından farklı olarak bu oyun modunda görevleri sırasıyla yerine getirmeniz gerekiyor. Yani A noktasından D noktasına direk geçiş yok, sırayla gitmeniz gerekecek.

Bu yeni oyun moduna Premium Pass sahipleri iki hafta önce ve ücretsiz bir şekilde sahip olacak. Premium Pass sahibi olmayan oyuncular ise fazladan iki hafta bekleyecek ve bu modu oynayabilmek için belirli bir ücret ödeyecek.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Battlefield 1’in Yeni Oyun Modu için İlk Video Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. Emre dedi ki:

    Battlefield-1 Steam içerisinde yer alan oyunlar arasında bana göre ilk sırada. Böyle bir gelişimin olması oldukça sevindirdi beni. Mutlaka denemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.