Reklam Alanı
Oyun 2

Battlefield Resmi Sitesi Bundan Sonra Türkçe !

Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden birisi olan Battlefield serisi ile ilgili yeni gelişme ; Battlefield internet adresi Türkçe oldu !

TÜRK OYUNCULARA VERİLEN DEĞER ARTIYOR !

Bilindiği üzere ülkemizde oyunlara yönelik çok büyük bir ilgi var. Özellikle savaş oyunları inanılmaz bir ilgi görmekte. Dünyanın en sevilen savaş oyunu serilerinden birisi olan Battlefield serisi yıllardır ülkemizde de son derece sevilmekte. Ünlü oyun serisi ile ilgili geçtiğimiz günlerde gelen bir haber ile Battlefield’ın yeni versiyonunun 1.Dünya Savaşı’nı konu edineceğini ve oyunda Osmanlı’nın da bulunacağını öğrenmiştik. Öte yandan bir de Battlefield’ın yeni sürümünün aynı zamanda Türkçe dil desteği ile geleceğini de duyunca Türk oyun dünyasında büyük bir sevinç yaşanmıştı.  Şimdi de Battlefield’ın resmi internet adresinin Türkçe dil seçeneği ile geleceği bilgisine ulaşıldı.

BATTLEFİELD İNTERNET ADRESİ ARTIK TÜRKÇE !

Ünlü oyun serisinin resmi internet adresinin bundan sonra Türkçe dil desteği barındırdığını hemen sizlere iletelim. Battlefield internet adresinde artık daha keyifli vakit geçirebilirsiniz !

OYUN DÜNYASINDAN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Battlefield Resmi Sitesi Bundan Sonra Türkçe !” üzerine 2 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Gerçekten bu süper bir haber popüler oyunların çevirisini yıllar sonra yama siteleri çıkarıyordu. Yeni BF oyunu call of duty’den daha iddialı geliyor.

  2. Turan dedi ki:

    Çok güzel bir gelişme. Çünkü oyun piyasasında Türklerin payı yok sayılamayacak derece çoğaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.