Reklam Alanı
Oyun 0

Beklenen Steam Kış İndirim Sezonu Başladı!

Beklenen Steam Kış İndirim Sezonu Başladı!

Popüler oyun platformu olan Steam’i bilmeyen oyuncu yoktur. Oyuncular, yeni çıkan veya varlığını sürdürmekte olan yüzlerce oyun satın alıp, Steam platformu üzerinden oynamaya devam ediyorlar. Oyuncular özel günlerde Steam’in yaptığı indirim günlerini merakla bekliyor ve almayı çok istedikleri oyunları da genellikle bu günlerde alıyorlar.

Herkese Farklı İndirim!

Steam kış indirimi bu sefer biraz farklı bir şekilde gerçekleşecek.Steamüzerindeki yüzlerce oyun belirli aralıklarla sırasıyla indirime girecek. Her oyun kendine özel bir miktarda bir fiyat indirimine gidecek. Yani genel olarak şu oyun şu kadar olacak diye bir şey söyleme gibi bir durumumuz yok. Fiyatlar oyunlara özel olacağı kadar aynı zamanda kişiye özel indirimli oyunlar olacak. Yani daha önce sık sık kontrol ettiğiniz, istek sıranıza aldığınız oyun Steam kış indiriminde size özel bir fiyata düşürülmüş olabiliyor. Bunun için kış indirimi bitmeden, her gün bir defa da olsa Steam’i ziyaret ederek sizin için ilginizi çekecek veya size özel olmuş indirim var mı kontrol etmekte fayda var.

Steam Kış İndirimi Ne Zamana Kadar Sürecek?

Steam, her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla girerken bir süre boyunca çeşitli indirimler sunacak. 22Aralık 2016 gecesi başlayan Steam kış indirimi 2 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek. Her gün farklı bir indirim şeklinde devam edecek olan etkinlikte oyunların ne zamana kadar o fiyatta kalacağı belli değil. O yüzden çok fazla düşünmeniz için zamanınız olmayacak, eğer beklediğiniz oyun uygun bir fiyata düştüyse onu o zaman direk olarak almanızı tavsiye ediyoruz.
Steam kış indiriminden birden fazla oyun alarak yararlanabileceğinizi ve bu oyunların hesabınıza tanımlı olarak sınırsız süreli oynayabileceğinizi unutmayın.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.