Beyoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

Beyoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Gün geçtikçe elektrikli aletler hayatımızın daha fazla alanında yer almaya başladı. Bu aletler sayesinde hayatımız daha da kolaylaştı ve bizlere daha çok zaman kazandırdı. Elektrikli aletleri gün içerisinde oldukça fazla alanda kullanıyoruz. Büyük ev aletlerinden küçük ev aletlerine birden fazla cihaz gün boyu bizimle. Özellikle mutfak ürünleri bizlere bu konuda son derece yardımcı olmaktadır.

Bu elektrikli eşyaların sürekli kullanımından dolayı bozulmalar meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda cihazda arızalanmalar kullanıcı hatası olmayan veya kullanıcı hatası olan sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Bunlara bağlı olarak aletlerin bakım, montaj ve tamire ihtiyaçları vardır. Bu sorunları da teknik servisler çözmektedir. En yakın yetkili servis ile irtibata geçildiğinde onlar size yardımcı olacaklardır.

Çok çeşitli ev aletleri satışa sunan Arçelik’in her şehir ve ilçede yetkili servisleri bulunmaktadır. Arçelik Servisleri’da da çeşitli semtlerde mevcuttur. Cihazı bozulanlar hemen irtibata geçerek yardım alabilirler. Bu servisler sayesinde cihazlar kısa sürede tamir edilmiş olur ve kısa sürede kullanılmaya başlanmış olur. Arçelik Servis Beyoğlu şubesi ile de hizmet vermektedir. Bu bölgede ikamet edenlerin yardımına yetişir niteliktedir.

Arçelik servis İstanbul’da bozulan eşyalar hemen tamir edilir. Firma ile telefon ve web sitesinden iletişime geçilebilir. Onlar size dönüş yapacaklardır. Randevu da verebilirler. Ürün tamiri, parça değiştirme, dönemlik bakımlar gibi işlemler iletişime geçildiğinde hemen yapılmaktadır.

Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan
Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

tercüme

oyunlar

Teknoloskop

Cs Go İndir