Reklam Alanı
Teknoloji 0

BİM Orijinal Apple Ürünleri Satacak!

BİM Orijinal Apple Ürünleri Satacak!

Ülkemizin en büyük perakende satış mağazası olan BİM, her hafta cuma günleri düzenlediği aktüel ürünleri ile vatandaşların dikkatini çekmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan anlaşamalar ile artık BİM resmi olarak lisanslı Apple ürünleri satmaya başlayacak. Daha önceleri iPhone 7 ve xBox gibi ürünler satarak oldukça büyük ses getiren şirket, bu serüveni yılda bir yapmak yerine sürekli olarak yapılabilmesi için gerekli merkezlerle kontak kurduklarını açıklamıştır. Dışarıdan bakıldığında sıradan bir marketi andırmayan şirket, yaptığı anlaşmalar sayesinde teknoloji marketi olma yolunda ilerlediğini bizlere göstermiştir.

Ülke içerisinde 10,000 adeta yaklaşan mağaza sayısı ile en büyük perakende mağaza olma unvanını elinde bulunduran şirket, Apple ile yaptığı anlaşma sonucunda ilk etapta lisanslı şarj kablosu ve kulaklık satışlarına başlayacak. Henüz birçok kişinin bilmediği bu bilgi 11 Ağustos katalogları içerisinde yer alacak olup birkaç güne resmiyet kazanacaktır. Fiyatlar konusunda da oldukça indirimli satışlar sunması BİM’in sahip olduğu satış potansiyelinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkmakta. İlk etap satışlarının 11 Ağustosta başlayacağını hatırlatarak piyasanın oldukça altında satılan ürünleri almak için erken kalmak gerekebilecek.

BİM, sadece kulaklık ve şarj aleti satışı yapmayacağını, yakın bir zamandan itibaren birçok Apple ürünlerinin satış operasyonlarını gerçekleştireceğini açıklamıştır. İndirim olanaklarının oldukça yüksek olması birçok teknoloji mağazasının olumsuz etkilenmesine yol açacak gibi duruyor. Gelecek günlerde satışa sunulacak ürünleri sizler kadar bizler de merak ediyoruz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.