Reklam Alanı
Teknolojice - Platinum Games Ninja Kaplumbağalar
Oyun 1

Bir Ninja Kaplumbağalar Oyunu da Platinum Games’den

Son yıllarda geliştirdiği oyunlarla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Platinum Games, şu aralar yeni bir Ninja Kaplumbağalar oyunu geliştirmeye hazırlanıyor.

2013 yılında geliştirdiği Metal Gear Rising: Revengeance ile adını duyurmayı başaran Platinum Games, bu oyundan sonra büyük oyun firmalarıyla çalışmaya başladı. Metal Gear Rising: Revengeance’in dağıtımını üstlenen Konami, bu oyundan oldukça iyi kar marjı kazandı.

Ardından da Activision için The Legend of Korra ve Transformers: Devastation oyunlarını geliştirilen ve oyun dünyasında ün yapan Platinum Games tarafından yapılan bu açıklama oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Çocukluğumuzun kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağalar yeni ve dinamik bir ekibin ellerinde çok güzel şekiller alabilir diye düşünüyorum. Yıllar önce birkaç oyun geliştirildi ama çok fazla tat vermedi. Yeni teknoloji ve grafik motorlarının olduğu bu dönemde Ninja Kaplumbağalar oyunu da fazlasıyla tutabilir.

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Çok yakın zamanda da çıkış yapacağını düşünmüyorum ama ilerleyen günlerde bir sürprizle karşılaşabiliriz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Bir Ninja Kaplumbağalar Oyunu da Platinum Games’den” üzerine 1 yorum

  1. Can dedi ki:

    Ilk ninja kaplumbagalar oyununu eski tekevizyonlara baglanan atarilerde oynamistim. Hicbiri o zevki vermiyir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.