Reklam Alanı
BlackBerry 0

BlackBerry Çıkmazdan Sıyrılabilecek Mi?

Son zamanlarda oldukça sıkıntılı bir süreç yaşayan BlackBerry bu süreçten iflas etmeden sıyrılabilecek mi? Büyük çıkmazdaki ünlü şirketin akıbeti ne olacak?

DEV BLACKBBERY ÇIKMAZDA !

Bir zamanların en tarz telefonlarını üreten Blackberry, akıllı telefonların şahlanması ve fiziksel klavyenin tarih olmasıyla büyük bir çöküşe geçti. Bir süre kendi sahip olduğu işletim sisteminde direten BlackBerry, ardından yenilgiyi kabullenerek kendisini kurtarabilmek adına Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon çıkardı. BlackBerry Priv isimli akıllı telefon ile büyük bir gelir elde etmeyi bekleyen BlackBerry büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Son üç ayda tamı tamına 650 Milyon Dolar gibi çok ciddi bir miktar kaybı olan ünlü şirketin büyük bir çıkmazda olduğu aşikar…

VE KURTARICILAR YENİ TELEFONLAR !

BlackBerry şirketini şuan da kurtarabilecek tek şey yeni akıllı telefonları… Üç adet yeni cihaz piyasaya sürecek olan BlackBerry bu yeni cihazları ile çıkmazdan sıyrılmanın peşinde. Bakalım önümüzdeki süreçte BlackBerry bu telefonları hususunda beklenen ilgiyi görüp çıkmazdan sıyrılabilecek mi?

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.