Reklam Alanı
Akıllı Telefon 3

Blackberry Priv’den Sonra, Vienna!

Blackberry Priv’den Sonra, Vienna!

Bir zamanların sükse kardeşleri olan Nokia ve Blackberry, özellikle kendi dönemlerinde oldukça yüksek rekabet içerisinde dönemin en popüler cihazları arasında yer alıyorlardı. Nokia symbian’ı, BlackBerry de Blackberry OS’yi kullanmaya devam edince sükse kardeşlik yerini faciaya bıraktı ve bu facianın ilk izlenimi kuşkusuz Nokia’nın çöküşü ile belirlendi. Blackberry de OS işletim sistemi ile artık bataklığın dibine varmak üzereyken, Android’in yardım eli onu tabiri caizse bu bataklığın dibinden kurtardı. Özellikle geçtiğimiz haftalar da ön siparişe sunulan Blackberry Priv modelinin stoklardan tükenmesi, bu duruma kanıt olabilecek en güçlü etmen olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Priv modeli ile beklediği ilgiden fazlasını gören Blackberry, durumdan memnun olsa gerek ki, şimdi yeni bir cihazını daha tanıtmaya hazırlanıyor. Blackberry Vienna isimli olan yeni cihaz özellikle şık tasarımı ve bu tasarıma eşlik eden QWERTY klavye tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Tasarım konusunda kuşkusuz Priv modelinin aratmayacak olan yeni amiral gemi modelinin aynı ilgiyi görüp görmeyeceğini bilemeyiz bunu ancak ilerleyen günlerde bekleyip gözlemlememiz gerekecek.

Teknolojice-blackberry-vienna

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Blackberry Priv’den Sonra, Vienna!” üzerine 3 yorum

  1. Yadigar dedi ki:

    Blackberry nin piyasada eski cazibesi kalmadi gibi duruyor ama gormek lazim yinede

  2. Zahit dedi ki:

    ahhh ahhh.. nerede o eski blackberry’ler. ne ünlüler kullanırdı

  3. fatih dedi ki:

    Androide geçiyorsa fiyatlarının gerçekten uygun olması gerekir ki piyasaya geri dönebilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.