Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 1

.Blog Domain Nasıl Alınır?

Blog servisi WordPress, .blog domain hizmeti ile geliyor ! .blog domaini nasıl alınabilir? .blog domaini fiyatı ne kadar?

Bilindiği üzere internet siteleri türlerine göre ayrılmaktalar. Günümüzdeki en yaygın internet sitesi türlerinden birisi de hiç kuşkusuz bloglar. Blog tabanlı internet sitelerinin çoğu şuan da WordPress kullanmakta. Yani WordPress’in dünya üzerindeki en büyük blog tabanlı internet sitesi sağlayıcısı script olduğunu söyleyebiliriz. WordPress scripti sahip olduğu kalite ile site sahiplerinin gönlünü fethederken şimdi de ortaya koyacağı yeni bir hizmet ile daha da dikkat çekecek !

.BLOG DOMAİN !

WordPress tarafından yakında .blog domain hizmeti aktif hale getirilecek. Yani bu demek oluyor ki artık internet sitesi için bir domain alırken örneğin internet sitesinin ismini teknolojice.com şeklinde değil de teknolojice.blog şeklinde yapabileceksiniz. Bu önemli yeni domain hizmeti ile WordPress’in oldukça dikkat çekeceği aşikar.

Peki yeni .blog uzantılarının fiyatı ne kadar olacak ?

Şuan için WordPress’in yeni .blog alanadlarının fiyatları ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamakta.

İNTERNET DÜNYASINDAN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“.Blog Domain Nasıl Alınır?” üzerine 1 yorum

  1. Mavi dedi ki:

    .blog uzantısı bence amacı için çok kullanılacağını düşünmüyorum. Çünkü insanlar blog açıyr ama bakıyorsunuz blog ile alakası yok sadece parak kazanma amacı ile açılmış siteler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.