Reklam Alanı
Oyun 1

Bully Google Play’de Yayınlandı

Bundan tam 10 yıl önce Playstation 2 için Rockstar Games tarafından geliştirilen Bully, sizleri maziye götürmeye hazırlanıyor. Uzun süredir yapılan çalışmalar sonucu oyunu Android platformlar için sunan Rockstar Games, Bully’e olan ilgilinin fazla olmasını bekliyor.

Afacan bir çocuğun okul hayatını ele alan Bully, açık dünya haritaya sahip bir oyun. Tıpkı GTA serilerinde olduğu gibi istediğimiz şekilde haritada dolaşabiliyoruz. Ders zamanında dışarıda olmak, öğrencilere zarar vermek veya öğretmenlere laf atmak sizlere disiplin suçu olarak geri dönüyor. Oyunda birçok ana ve yan görevler bulunuyor. Bu görevleri yaparak para kazanabiliyor, ekipman satın alabiliyorsunuz.

Oyunda derslere girerek çeşitli sınavlardan da geçmeniz gerekiyor. Sınavlardan aldığınız notlar sınıf geçmede önemli bir rol oynayacak.

Oyunun Andriod’e geldiğini duyan fanatikler oyunun 18.99 TL‘ye satıldığı görünce şok olmuş olabilir. Çünkü kimse oyunun bu kadar pahalıya satılıyor olmasına anlam veremedi. Oyun forumlarında bu konuyla ilgili tartışmalar sürüyor. Oyun şuan için sadece Android platformuna geldi. Çok yakın zamanda App Store‘da da yayınlanacak olan oyunu denemenizi öneririm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.bully&hl=en

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Bully Google Play’de Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. Engin dedi ki:

    Anlattığınıza göre oyun güzele benziyor indirip bakıcam benim sevdiğim tarz oyunlardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.