Reklam Alanı
Teknolojice - Call of Duty Black Ops 3 PC Güncelleme
Oyun 0

Call of Duty: Black Ops 3’e Güncelleme Geldi

Geçtiğimiz hafta çıkış yapan Call of Duty: Black Ops 3, birçok oyun inceleme sitesinden tam puan almıştı. Activision’un geliştirici firmayı değiştirmesi sonucunda ortaya bambaşka bir oyun çıktı diyebiliriz. Call of Duty: Black Ops 3, Treyarch tarafından geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediyor.

Oyunun konsol sürümlerinde herhangi bir sıkıntı bulunmazken PC kullanıcılarının yoğun şikayetleriyle karşılaşıldı. Sosyal medya üzerinden hem Activision hemde Treyarch eleştiri yağmuruna tutuldu. Bunun üzerine harekete geçen geliştirici firma oyunun sorunları çok kısa sürede çözeceğini belirtti.

Bugün gelen güncelleme ile birlikte PC versiyonlarındaki kasma sorunlarının biteceğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Geliştirici firmanın sorunları çözdüğünü söylemesine rağmen kullanıcılardan gelen yorumlar tam aksini iddia ediyor. Bazı oyuncuların bilgisayarlarında performans artışları olsa da henüz tam randımanlı bir şekilde çalışmadığı dile getirildi.

İlerleyen günlerde yeni bir güncelleme gelme ihtimali oldukça yüksek. Çünkü PC kullanıcıları oyunu akıcı bir şekilde oynayamadıklarını ve acilen bir şeyler yapılması gerektiğini söyledi. Bakalım gelecek olan diğer güncellemelerle bu sorunlardan kurtulabilecek miyiz, merakla bekliyoruz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.