Reklam Alanı
Oyun 3

Call of Duty Infinite Warfare’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Son serilerinde hayal kırıklığı yaratan Activison, Call of Duty için son kozlarını oynuyor. Oyuncuların uzun süredir eleştirdiği serideki değişiklikler oyuncuları çok fazla memnun etmemişti. Özellikle rakibi olarak görülen Battlefield serisinden bir hayli geri kalan Call of Duty, yeni oyunuyla birlikte rekabete tekrardan dahil olmak istiyor. Bu durum şuan için çok fazla mümkün görünmüyor. Çünkü Battlefield 1 ile birlikte başka bir oyun boyutunu geçmiş bulunuyoruz.

Call of Duty Infinite Warfare, önümüzdeki hafta çıkış yapıyor. Battlefield 1’in çıkış etkisiyle Call of Duty Infinite Warfare’in çıkış etkisinin arasında dağlar kadar fark var. En azından oyunu çıkışına az bir süre kalmasına rağmen Battlefield 1’e olan ilginin yarısını bile alamadı. Bu bile Call of Duty serisindeki çöküşü gözler önüne sermeye yetiyor diyebiliriz.

Call of Duty Infinite Warfare için açıklanan sistem gereksinimleri günümüz standartlarına fazlasıyla uyuyor. Oyunu biraz daha optimize ederek oyunculara daha akıcı bir oyun deneyimi yaşatmak isteyen Activison’un açıkladığı sistem gereksinimleri şu şekilde:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ya da yenisi
 • İçlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz ya da eşit bir işlemci
 • Ram: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
 • DirectX: Version 11
 • HDD: 70 GB
 • Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Call of Duty Infinite Warfare’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu” üzerine 3 yorum

 1. Hasan Can dedi ki:

  Sistem gereksinimleri oldukça makul görünüyor. Benim bilgisayarım bu oyunu sorunsuzca çalıştıracaktır.

 2. Furkan dedi ki:

  İyi bir işlemci var ama ekran kartı artık yeni oyunlarda en yüksek ayarlarda oynatmıyor. Dolar düştüğü zaman yeni ekran kartı almayı düşünüyorum

 3. feyzullah dedi ki:

  oyun directx 11 destekli ses te öyle 8 gb rem ekran kartı üst nesil adam bu oyunu oynamak için böyle bir sisteme bir avuc para vermesi lazım tabiki ilgi olmaz bu oyuna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.