Reklam Alanı
Oyun 1

Call Of Duty Serisinde Neler Oluyor?

Günümüzün en beğenilen oyunlarından birisi olan Call of Duty serisinde çok önemli değişimler boy gösteriyor !

Oyun dünyasında şu günlerde hareketlilik yaşarnmaya devam ediyor. Günümüzün en sevilen oyun serilerinden birisi olan Call of Duty bilindiği üzre bir savaş oyun serisi ve uzun bir zamandır da bu alanda en iyilerden biri. Sevilen oyun serisi şuana kadar genelde çoğunlukla tarih unsurunu konu olarak işlemiştir yani geçmiş ile daha ilişkilendirilebilir bir oyun olarak karşımıza çıkmıştır. Ancak bundan sonraki süreç için aynısı söylemek pek mümkün olmayacak çünkü Call of Duty oyununun giderek ileri teknoloji silahlarla oynanacak , Uzay boşluğundaki fantastik savaşların vuku bulacağı bir oyun serisi olacağını ifade edebiliriz.

COD FFW İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA !

Elimize ulaşan detaylara göre yeni Call of Duty oyunu Call Of Duty Far Future Warfare çoğunlukla Uzay boşluğunda geçecek. Daha çok Uzay boşluğunda yapacağımız savaşlar ile saatlerimizi tüketeceğiz. Bu gelişme bizlere gösteriyorki Call of Duty serisi yol haritası olarak çok önemli bir virajda !

OYUN DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Call Of Duty Serisinde Neler Oluyor?” üzerine 1 yorum

  1. Akif dedi ki:

    Sanırım artık COD serisi bitme noktasına yaklaşıyor. Artık uzayda yaşanacak bir savaştan sonra oyun aynı temellerde kalması mümkün değil gibi duruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.