Reklam Alanı
Akıllı Saat 0

Casio, Akıllı Saat Furyasına Doğru…

Yıllar öncesinde saatlerde hesap makinesinin bulunması çok havalı ve oldukça üst düzey bir cihaz olarak tarif ediliyordu. O zamanların havalı ismi de hepimizin bildiği üzere Casio’idi. Japon asıllı marka bu sefer kendisin akıllı saat furyasında rakiplerine karşı yarışmak için hazırlıyor. Aslında herkes tarafından beklenen bir durumdu bu ve en sonunda o haberi verdiler. Evet, Casio akıllı saat üretecek.

Elbette giyilebilir teknoloji adına son derece önem taşıyan akıllı saatlerde ki öncülüğü Samsung ve Apple gibi güçlü isimler taşısa da bu durum Casio’nun akıllı saat üretmesine engel olmayacak gibi duruyor. Bizlerde uzun süredir saat üretiminde başarı yakalayan bu markanın akıllı saat teknolojisinde de başarıyı yakalayacağını tahmin ediyoruz.

Geçtiğimiz günlerde The Wall Street Journall tarafından Casio’nun 2016 yılında bu furyaya katılacağı haberi duyuruldu. Konfor, şıklık ve dayanıklılık kelimeleri ile anlatımı ön planda tutulan Casio’nun gelecek olan akıllı saati şimdiden insanlar üzerinde bir beklenti oluşturdu.

Öncelikli olarak Japonya ve Amerika adına 2016’nın Mart ayında satışa sunulacak olan cihaz bakalım nasıl özellikler ile akıllı saat furyasına katılacak? Rakiplerine nasıl bir karşılık verecek? Bekleyip görelim…

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.