Reklam Alanı
Oyun 0

Civilization 6 Çıkış Tarihi Belli Mi Oldu?

Oyun dünyasının sevilen oyun serilerinden birisi olan Civilization serisi ile ilgili çok önemli yeni ayrıntılar… Civilization 6 çıkış tarhi ne zaman?

Bilindiği üzere günümüzde sanal oyunlar gelişen teknoloji ile beraber insanları asosyal konumuna getirebilece kadar ilerleme kaydettiler. Günümüzde artık başında sıkılmadan saatlerimizi harcayabileceğimiz oldukça fazla sayıda oyun var. Bu oyunlara bir yenisi daha ekleniyor ! Civilization 6 isimli oyun meşhur Civilization serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor ! Yeni Civilization oyunu ile ilgili çıkış tarihine dair bilgilere de ulaşılmış durumda.

CİVİLİZATİON 6 ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Strateji dünyasının çok önemli serilerinden birisi olan Civilization yaklaşık 6 yıldır yeni bir versiyon ile karşımıza çıkmamıştı. Tam 6 yılın ardından Civilization 6 oyunu ile Civilization efsanesi geri dönüyor ! Civilization 6 oyununun 21 Ekim 2016 tarihinde resmen çıkacağı bilgisine ulaşıldı. Ancak oyunun 21 Ekim’de sadece PC platformu için satışa sunulacağını belirtelim. Henüz oyunun Playstation ve XBOX platformlarına çıkışı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamakta.

OYUN DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.