Reklam Alanı
Android Oyunları 5

Clash of Clans

Teknolojice-ClashOfClans

Duymayan bilmeyen kaldı mı bilmiyoruz,ama bildiğimiz bir şey varsa Clash of Clans‘ın çoktan hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirdiğidir.

İşte sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkartacak birkaç ipucu:

1:Clash of Clans’ta savunma

İlk başta, sadece bilgisayar tarafından saldırıya uğrayacaksınız evet fakat kendinizi savunmak için iyi bir strateji geliştirmeniz gerekir.İşte Savunma Alanınızda dikkat etmeniz gereken hususlar.

Savunma araçlarınızı asla en dışarıda ki kale duvarlarınıza yakın olmasın;Unutmayın ki kale surlarınız zarar gördüğünde onlar da zarar görecektir.

Daha kalın surlar!yani surlarınızı çift katlı yapın ki böylece karşı tarafa çift iş yükü binsin.Bunu genelde 8.Level’den sonra yapabildiğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

2:Clash of Clans’ta saldırı

Clash of Clans‘ta iyi bir savunma gerektiği gibi;iyi bir saldırı taktiğinin gerekliliği de esastır.

Kaynaklar:Saldırı Öncesi rakibinizin kaynaklarını iyi analiz etmek!.Eğer rakibinizin kaynakları yeterli seviyede değilse buraya saldırmak başarıdan çok;risk içerecektir bu da uzak durulması gereken bir konudur.

Savunma:Burada bahsetiğimiz savunma tabi ki rakibiniz savunmasıdır.Rakibinizin savunması ne kadar güçlü kontrol edin,kalesini inceleyin zayıf yanlarını inceleyip saldırı planınızı ona göre belirleyin.

Teknolojice-ClashOfClans-3

3:En iyi duvarı inşa etmek

İlk başlarda birçok biriminizi yan yana inşa edip kale surlarınızı çevresel olarak inşa etmek mantıklı olsa da;Sonradan her birimin etrafına Kale surlarınızı örmek daha akıllıca bir seçim olacaktır.

Umarız buradaki tavsiyelerle başarıdan başarıya koşarsınız.

Teknolojice-ClashOfClans-2

Doğukan Konur {Doğukan Konur}

“Clash of Clans” üzerine 5 yorum

 1. ragıp dedi ki:

  zamanla müptelası olunan oyun. başta yavaş ilerliyor ama sonra kendine feci sarıyor.

 2. timur dedi ki:

  Kahramanların iyileşme süreleri biraz daha kısaltılırsa çok daha iyi olur.

 3. Bilal Can dedi ki:

  çok iyi bir oyun. travian klanlar gibi oyunların telefon versiyonu denilebilir. görselleri çok iyi ama şarjı da çok yiyor

 4. best54 dedi ki:

  Tam Çocuklara göre eylence zararı da çok çocukların beyinleri oyunlarla uyuşuyor.hayatı algılamaz hale geliyorlar ç-aslında çok çiddi bir durum var

 5. Talha dedi ki:

  Biz zamanlar bilgisayarda knight online bağımlılık yapıyordu her kafede her bilgisayarda açık oluyordu. Android telefonlar çıktı aynı ko gibi clash of clans ele geçirdi milleti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.