Reklam Alanı
Teknoloji 0

Crimson Warden – Türk yapımı mobil RPG oyunu

Crimson Warden – Türkçe Mobil RPG Oyunu Bugün sizlere, son derece keyifli bir mobil oyun tanıtacağım. Bu oyunun ismi, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, Crimson Warden. Geliştiricisi Ali Osman Hayal ve Kemal Hayal olan ve tamamı Türk yapımı Crimson Warden’ ı oynarken harika zaman geçireceğinize inanıyorum.

Crimson Warden oyununda çeşitli görevler gerçekleştirip, karakterinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu özel yapımda, 20’den fazla düşman karakter bulunmaktadır. Bir açık dünya rol yapma oyununda görebileceğiniz tüm karakterler bu oyun içerisinde yer almıştır.

Açık Dünya Rol Yapma Oyunu olarak nitelendirilen Crimson Warden, kısa zamanda yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalmıştır.

Oyunda birbirinden çarpıcı hikayeler, çeşit çeşit haritalar, birbirinden keyifli görevler mevcuttur. Bu kıymetli oyunu, tamamen ücretsiz olarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Android kullanıcıları için indirme linki: Crimson Warden

IOS için çok yakında. Crimson Warden Mobil Oyunu Resmi İnternet Sitesi: Crimsonwarden.com   ve sosyal medya sayfamız https://www.facebook.com/CrimsonWardenGame

 

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.