Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 202 0

Cristiano Ronaldo Selfie Uygulaması CR7Selfie Çıktı

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Dünyanın en ünlü , en çok konuşulan futbolcularından birisi olan Cristiano Ronaldo’nun bir selfie uygulaması tanıttığı öğrenildi.

CRİSTİANO KENDİ SELFİE UYGULAMASINI TANITTI

Dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo , CR7Selfie isimli yeni uygulamasını resmen tanıttı. Ünlü futbolcunun bu tarz bir yazılımla severlerinin karşısına çıkması son derece dikkat çekti. CR7Selfie isimli uygulama Cristiano Ronaldo ile fotoğraf çekilmek isteyenleri ilgilendiriyor; Uygulama üzerinde ünlü yıldız Cristiano Ronaldo’nun selfie elverişli onlarca pozu bulunuyor ve bu pozların yanına kendi fotoğrafını yerleştirmek suretiyle kişi sanki Cristiano Ronaldo’nun yanındaymış gibi bir süs verebiliyor. Cristiano Ronaldo hayranları için özel olarak geliştirilmiş olan bu uygulama şuan da hem iOS işletim sistemi hem de Android işletim sistemi için aktif vaziyette; Uygulama ücretsiz bir uygulama değil. CR7Selfie uygulamasının fiyatı 6.59 TL şeklinde.

VİDEO HAZIRLAYARAK TANITTI

Cristiano Ronaldo söz konusu uygulamanın tanıtımını gerçekleştirdi. Bu durumun ardından Ronaldo’nun selfie çekmekten bıktığına ve kendisine böyle bir çözüm bulduğuna dair çok sayıda şaka, dedikodunun dolaştığını söyleyebiliriz.

 

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.