Reklam Alanı
Oyun 0

Dark Souls 3 PC’de 60 FPS Olabilir

From Software ve Namco Bandai Games ortaklığıyla geliştirilen ve 2 yıl önce eksi nesil oyun konsolları olan Playstation 3 ve Xbox 360 için yayınlanan oyunun PC sürümü çok yakında piyasalarda olacak. 12 Mart 2014 tarihinde çıkış yapan Dark Souls 3‘ün Playstation 4 ve Xbox One sürümü maalesef bulunmamaktadır. Oyunun çıkış tarihine yakın bir zamanda yapılan açıklama PC oyuncularını heyecanlandırmayı başardı.

Günümüz teknolojisine ayak uydurmak oldukça zor. Bugün aldığınız en kaliteli donanım, yarın işe yaramaz bir hale gelebiliyor. Özellikle oyun sektöründe ciddi gelişim donanım sektörünü de fazlasıyla hareketlendirdi. Oyun konsollarında sabit 60 FPS alabilirken PC’de bu değer oldukça değişken olabiliyor. Bunun önüne geçmek isteyen From Software, Dark Souls 3’ün PC sürümünde 60 FPS alınabilmesi için tüm imkanlarını kullanıyor.

Resmi Twitter hesabından yapıla açıklamaya göre oyun kesinlikle 60 FPS’de çalışacak. “Duyduklarınızı unutun” diyen yetkililer; bunun garantisini verdiklerini söyledi. Oyunun PC sürümünün çıkış tarihi ise 24 Nisan 2016 olarak belirlenmişti. Bir aksilik olmazsa bu tarihte oyuna erişebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.