Reklam Alanı
Teknolojice - Dark Souls 3 Son Buluyor
Oyun 1

Dark Souls 3 Serisi Son Buluyor

FromSoftware tarafından geliştirilmeye devam eden Dark Souls 3 ile ilgili ortaya çok muhteşem bir iddia atıldı. Oyuncuların tutkuyla bağlandığı Dark Souls 1 ve Dark Souls 2’nin ardından büyük bir heyecanla beklenen Dark Souls 3 yetkilisinden oyuncuları üzecek bir açıklama geldi.

24 Mart ve 12 Nisan tarihleri arasında Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak olan Dark Souls 3, bir rol yapma oyunudur. Serinin 3. ve muhtemelen son oyunu olması beklenen Dark Souls’a olan ilgi bir hayli büyük. Aynı şekilde Dark Souls 3‘de oyuncularına güven vermeyi başarmış durumda.

Oyunda tekli oyuncu modunun yanı sıra arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz multiplayer modda bulunmakta. Oyuncuların bir çoğu senaryo modunun daha kaliteli olduğunu ve oyunu tam anlamıyla yansıttığı iddia ediyor.

Hidetaki Miyazaki tarafından yapılan açıklamaya göre Dark Souls 3 ile birlikte bu seri tamamen sonlanacak. Sadece tek bir kişinin değil, FromSoftware firmasın tüm üst düzey yöneticilerinin ortak fikri olan bu durum ilerleyen günlerde oyuna olan ilgiye göre değişebilir. Ama kendinizi oyunun son serisine hazırlamanızı öneririm.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Dark Souls 3 Serisi Son Buluyor” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin dedi ki:

    Bu oyun bi efsane ya…Son bulması üzücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.