Reklam Alanı
Oyun 1

Dark Souls 3’ün Japonya Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Japonya’da çıkış yapan Dark Souls 3‘ün çıkış fragmanı yayınlandı. 24 Mart tarihinde raflardaki yerini alan oyuna sadece Japonya’daki oyunculara erişebiliyor. Oyunun genel çıkış tarihi ise 12 Nisan 2016 olarak belirlendi. Oyunun Japonya’da 2 hafta önce çıkış yaptığını belirtelim.

Dark Souls 3’ü deneyen oyuncular oyunun harika olduğunu dile getirdi. Birçok olumlu dönüş alan firma oyunun sevilmesinden dolayı son derece memnun. Oyunun Japonya’da 2 hafta önce çıkması Avrupa ve Amerika’daki bazı oyuncuları bir hayli kızdırmıştı. Hatta bazı oyuncular oyunu satın almayacağını bile dile getirmiş, kampanyalar düzenlemişti. Ama eminim ki bu oyunu denemek için ilk hamleleri yine onlar yapacak.

Oyunu genel olarak The Elder Scrolls V: Skyrim oyununa benzetebiliriz. Ortaçağ döneminde geçen oyunda birçok mitolojik yaratığı görebileceğiz. Fantastik bir savaş oyunu olan Dark Souls 3’ün Japonya için özel çekilen fragmanı yayınlandı. Oldukça etkileyici bir fragmana sahip olan oyunun dünya genelinde çıkış tarihi olan 12 Nisan ise merakla bekleniyor. Oyunun dijital versiyonu sadece Japonya’dan erişenler için açık. Yani çeşitli hilelerle bu oyuna daha erken tarihte sahip olabilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Dark Souls 3’ün Japonya Çıkış Fragmanı Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. can dedi ki:

    çıktığı an alacağım bir oyun olacak. Bloodborne tadında olursa mükemmel olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.