Reklam Alanı
Teknoloji 0

Değişik ve Rengarenk İğne Oyası Modelleri

Yatak odaları, en çok zaman geçirdiğimiz, uyuduğumuz, gözlerimizi sabaha açtığımız bir yerdir. Buna karşılık her zaman göz önünde olmayan, misafirin sık uğramaması gereken bir bölümdür de diyebiliriz. Yine de havlu kenarı ev gezmesi konusunda yatak odasının gezilmesi, geleneklerimizdendir. Yatak odası dekorasyonu esnasında, insanın uyku ve uyanıklık arası süreçte gözlerini yormayan renkler kullanılması önemli bir konudur. Pastel tonlarının hafiflik havlu kenarına ve dinlendirme etkisinden bu konuda faydalanabilirsiniz. Diğer oda dekorasyonlarında olduğu gibi yoğun bir ışıklandırmadan kaçınmanızı öneririz. Yatak odalarında, göz yoran fazla ışıklar, rahatsız edici etki yaratabilir. Yatak odaları, romantizmi derinden hissetmenin havlu kenarı adresleridir. Bunu düşünerek odayı yoğun kırmızılıklar veya çiçekli duvar süslemelerine boğmanızı tavsiye etmiyoruz.

Yatağınızın başucunda iğne oyası modelleri çiçekli figürler, kullanılabilir elbette. Yine odaya farklı ve romantik bir hava katmak için metal detaylı yatak başlıkları veya üzeri tül detaylı yataklar kullanabilir, yumuşak yastıklarla da yatağın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Bizim size en anlamlı önerimiz, yatak odası dekorasyonu sırasında eşinizle çektirdiğiniz en romantik bir iğne oyası modellerine fotoğrafı çerçeveleyip odanızın duvarına asmanızdır.Eğer tüm çalışmalarınızda kullanabileceğiniz hepsi birbirinden güzel örneklere kavuşmak istiyorsanız veya daha önce yapmış olduğunuz çalışmalar var ise bize ulaşabilirsiniz.Bize ulaşarak iğne oyası modelleri ilettiğiniz bu çalışmalarınızı tüm diğer sitemizi ziyaret eden üyelerimizle paylaşıyoruz ve böylece o güzel çalışmalarınızı diğer üyelerimizde görmüş oluyor ayrıca çeyiziniz için ördüğünüz ve hala kimsenin görmediği çalışmaları gönderebilirsiniz.

Örgü örneklerine bakmak için sitemizin ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz ziyaret ettiğiniz kategoride birbirinden güzel çalışmalar yer alıyor kazak veya süveter gibi çalışmalara bakabileceğiniz gibi değişik ve oldukça güzel olan diğer örneklerimize bakabilirsiniz beğendiğiniz örgü örneklerinin nasıl yapıldığı konusunda zorluk yaşıyorsanız video paylaşım sitelerine video şeklinde attığımız yapılışlara bakabileceğiniz gibi bize ulaşarak destek alabilirsiniz eğer soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir şeyler arıyorsanız birbirinden güzel desenlerden ve değişik renklerden oluşmuş ve hepsi bir o kadar tatlı ve güzel görünen örgü örnekleri için sitemizi en kısa süre içerisinde ziyaret etmeyi unutmayın beğendiğiniz çalışmaları satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Mazlum Özdemir {Mazlum Özdemir}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.