Reklam Alanı
Oyun 0

Deus Ex: Mankind Divided’ın Fragmanı Yayınlandı

Dawn Engine grafik motoruyla geliştirilen Deus Ex: Mankind Divided için muhteşem bir 101 fragmanı yayınlandı. İzleyenleri adeta büyüleyen fragman, oyuncuların oyuna bakış açısını tamamen değiştirdi. Oyunun geliştirme aşamasında Eidos Montreal bulunuyor. Dağıtımı ise Square Enix tarafından gerçekleştirilecek.

Multiplayer desteği bulunmayan oyunu birçok kategoride değerlendirebiliriz. Birinci tekil şahıs kamera açısıyla oynayabildiğimiz oyunda fazlasıyla gizem ve aksiyon bulunmakta. Yapacağınız görevlerde hata yapma lüksünüz çok fazla yok. Büyük bir gizlilik ve titizlikle sürdürmeniz gereken görevlerde konsantrasyonunuzun oldukça yüksek olması gerekiyor. Bu da oyunu diğer oyunlardan farklı kılmaya yetiyor.

Xbox One, Playstation 4 ve PC için geliştirilen oyunun çıkış tarihi 23 Ağustos 2016 olarak belirlendi. Birçok oyunun sonbahar aylarında çıkış yaptığını düşünürsek; Deus Ex: Mankind Divided ile biraz daha erken tanışacağız.

YouTube üzerinde yayına alınan fragmanı şuana kadar 120.000’den fazla kişi izledi. Fragmanı birçok dilde izleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 4 farklı dilde yayınlanan fragmanı izlerken film izliyor hissi yaşayabilirsiniz, gayet normal. Yayınlanan videonun İngilizce versiyonunu izlemek isteyenler için:

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.