Reklam Alanı
Teknoloji 0

Dosya Transferi Kabus Olmasın:SuperBeam

Siz de arkadaşlarınızın telefonundan büyük boyutlu dosyalar almak istemişsinizdir. Bu bir film,bir oyun ya da bir uygulama olabilir.Ama bu büyük boyutlu dosyaları almak istediğinizde karşınıza büyük bir sorun çıkmıştır.Bu dosyaları arkadaşınızdan almanız saatler, hatta günler bile alabilir. Bu tur durumlarda kullanmamız için geliştiriciler harika bir uygulama geliştirdiler.Uygulamamızın adı Superbeam.

Peki ne işe yarıyor bu Superbeam? Superbeam Android için geliştirilmiş bir dosya transfer yazılımıdır. Bluetooth ile göndermeniz saatlerinizi alacak uygulama veya oyunları bu yazılım ile sadece dakikalar içinde gönderebilirsiniz.Çalışma mantığı ise WiFi üzerinden dosya aktarımı yapmaktır.Uygulamanın güzel yanlarından biri ise istediğiniz dosyaları birden çok kişiye gönderebilmeniz.Eğer sizde artık dosya göndermek için saatlerce beklemek istemiyorsanız Superbeam’ı yükleyebilirsiniz.

 

« 1 arasında 8 »

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.