Reklam Alanı
Teknolojice - Dragons Rise of Berk İndir
Android Oyunları 1

Dragons: Rise of Berk İndir

Ludia tarafından geliştirilen Dragons: Rise of Berk, online strateji oyunudur. Oyunun isminden de anlayacağınız üzerine ejderha eğitiyoruz. Klasik bir köy kurma, savaşma ve yok etme oyunu diyebiliriz. Birde ejderhalar filan var işte.

Oyunda 167 farklı ejderha çeşidi bulunmakta. Ayrıca köylerin hepsi birbirinden farklı bir şekilde dizayn edilebiliyor. Yani istediğiniz binayı istediğiniz bir noktaya yerleştirebilirsiniz. Bu konuda özgür olmamız oldukça iyi bir nokta.

Oyunun tamamen 3B olarak geliştirildiğini söylemeliyim. Oyunda kullanılan grafik motoru oyunun ciddiyetinin gün yüzüne çıkmasına olanak tanıyor. Ses efektleri ve ve savaş sesleri oldukça güzel işlenmiş. Oyunun atmosferini tam anlamıyla yaşayabiliyorsunuz.

Köylere veya madenlere yapılan baskınlarda biraz da olsa şans faktörü bulunuyor. Eğer düşmanınız sizden 30-40 adam fazla ise ona direk kaybetmiyorsunuz. Çok az bir ihtimalde olsa o adamı savaşta yenebilirsiniz. Tabi ki şanslıysanız.

Oyundaki madenlerin fazlalığı kaynak sıkıntısı çekmeyeceğimiz anlamına geliyor. Ama ilerleyen günlerde kullanıcı sayısı artarsa büyük bir maden kıtlığı ile karşı karşıya kalabiliriz. Oyun çok fazla popüler olmadan kaynak toplamaya başlayın derim.

Oyunun ilerleyen günlerde Türkçe dil desteğinin geleceğini de belirtelim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ludia.dragons

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Dragons: Rise of Berk İndir” üzerine 1 yorum

  1. selin dedi ki:

    bu tür oyunları nedense ben çok seviyorum çok eğlenceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.