Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Dünyanın En Büyük Bataryasına Sahip Telefon !

Dünyanın en büyük bataryasına sahip akıllı telefonu olma yolunda M6 Plus üretildi ! Dünya üzerinde inanılmaz rekor Gionee şirketinden geldi !

GİONEE REKOR KIRDI !

Bilindiği üzere günümüzde akıllı telefonlarda şarj problemi kronik bir sıkıntı…. Bu sıkıntının aşılabilmesi adına özellikle Lenovo cephesinden son derece yüksek mAh değerlerine sahip bataryalı akıllı telefon üretilmekte. Lenovo’nun 5000 mAh batarya kapasitifi bile olan akıllı telefonlarına şahit olmuştuk. Elimize ulaşan bilgiye göre ulaşılması çok zor bir rekor bu defa Gionee şirketinden geldi !

TAM 6.020 MAH !

Gionee şirketi tarafından yeni üretilen Gionee M6 Plus akıllı telefonunun batarya hususunda tüm dünyada yeni bir rekor kırdığı bilgisine ulaşıldı. M6 Plus akıllı telefonu tamı tamına 6.020 mAh batarya kapasitifine sahip… Bu inanılmaz değer günümüzünüz popüler markalarının üst segment cihazlarının bataryalarından yaklaşık iki kat fazla… Gionee tarafından elde edilen bu başarı bir yana bu cihazın nasıl bir boyutla geleceği çok büyük bir merak konusu çünkü çok ciddi bir batarya değerinden bahsediyoruz.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.