Reklam Alanı
Reklam Alanı
BlackBerry 0

Dünyanın En Güvenli Akıllı Telefonu : BlackBerry DTEK50

Dünyanın en güvenli akıllı telefonu olduğu iddia edilen BlackBerry DTEK50 ile ilgili önemli bazı ayrıntıları sizlere paylaşıyoruz…

DTEK50

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda sıkıntılar yaşayan BlackBerry bu sıkıntıları aşabilmek amacıyla BlackBerry DTEK50 isimli yeni bir akıllı telefonla karşımıza çıkıyor. DTEK50 isimli yeni akıllı telefon şu günlerde BlackBerry tarafından resmen duyuruldu. Telefonun duyurulması ile beraber büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz çünkü DTEK50 cihazı BlackBerry tarafından çok büyük bir iddia ile tanıtıldı; BlackBerry şirketi, BlackBerry DTEK50 isimli yeni akıllı telefonlarının dünyanın en güvenli akıllı telefonu olduğunu iddia ediyor. BlackBerry tarafından ortaya konulan bu dev iddia ve şirketin güvenlik hususuna ne kadar önem verdiğinin dünyaca bilinmesi bizi bir kez daha heyecanlandırıyor.

ÖZELLİKLERİ NASIL?

DTEK50 akıllı telefonunun özelliklerinden bahsedersek 5 inch büyüklüğünde Quad HD ekrana, orta segment bir işlemciye sahip olduğunu kaydedebiliriz. Cihazın işlemcisi Snapdragon 617… Snapdragon 617 işlemcisi günümüzde orta sınıf bir işlemci olarak dikkat çekmekte. Ancak ürünün ekran boyutu ve ekran çözünürlüğü olarak ideal olduğunu kaydedebiliriz. Ürünün RAM ve depolama özelliklerine geçelim; Cihazda 3 GB RAM donanımı ve bunun yanında 16 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor.

FİZİKSEL KLAVYE YOK !

Bilindiği üzere BlackBerry modellerindeki en önemli unsur fiziksel klavyenin yer almasıydı. BlackBerry DTEK50 akıllı telefonu ile ilgili söyleyebileceğimiz en önemli şey fiziksel klavyenin bu modelde yer almadığı… Bu doğrultuda artık BlackBerry’nin yılların inadından vazgeçtiğini söyleyebiliriz.

ÖN SİPARİŞE AÇILDI !

BlackBerry DTEK50 akıllı telefonu resmen ön siparişe açılmış durumda! İnternet üzerinden cihazı satın almanız mümkün durumda.

FİYATI NE KADAR?

BlackBerry DTEK50 akıllı telefonu fiyat anlamında kesinlikle eski BlackBerry cihazlarından farklı… BlackBerry artık fiyat olarak biraz daha anlayışlı davranması gerektiğinin farkında ve yeni akıllı telefonunu 299 Dolar fiyat etiketi ile satışa çıkarmış durumda. Şuan da cihaza 299 Dolar ödeyerek ön sipariş vermeniz mümkün durumda. Ürünün fiyatına göre özelliklerinin son derece iyi olduğunu kaydedebiliriz. Özellikle de BlackBerry’nin ortaya koyduğu dünyanın en güvenli telefonu iddiası hiç de yabana atılacak cinsten değil doğrusu…

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.