Reklam Alanı
Akıllı Saat 2

Elephone W2 Satışta

Elephone W2 Satışta

Elephone, geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu telefonlar ile dikkatleri üzerine çekmiş ve oldukça güzel bir ivme yakalayarak satışlarını ilginç bir biçimde arttırabilmeyi başarmıştı. Bugünlerde ise, pazara sunduğu ilginç akıllı saat modeli Elephone W2 ile, tekrar bir ivme yakalayabilmeyi planlıyor. Saat, hem ilginç yönleri ile ilgileri üzerine çeken, hem de handikapları ile oldukça itici gelebilen bir “akıllı” cihaz. Ancak, ne kadar akıllı olduğu, diğer saatler incelenince tartışılabilir hale geliyor.

Elephone W2 Özellikleri

Elephone W2 satışa sunulduğu zamandan bu yana, ilginç yorumlar alan bir akıllı saat ve özellikleri de bir o kadar sıra dışı; özellikle bir akıllı saate göre.

Pil Ömrü Uzun Akıllı Saat

Elephone W2’nin pil ömrü, tam üç ay olarak belirlenmiş ve bu bir akıllı saate göre oldukça fazla bir süre. Elephone W2, maksimum kullanımı akabinde yaklaşık üç ay gidebiliyor mu, bilmiyoruz ancak oldukça iyi bir pil değeri olacağı ve bunun oldukça konuşulacağı aşikâr.

Sıra Dışı Tasarım

Elephone W2, sıra dışı bir akıllı saat tasarımına sahip. Ne diğer tasarımlar kadar dijital ne de teknolojik görünen saat, tam olarak iş adamlarına yönelik ve işleri de oldukça kolay halledebilmesi ile ünlü. Bu sebepten, gerek iş günlerinde, gerekse özel günlerde rahatça takabileceğiniz bir akıllı saat olarak karşımıza çıkmakta.

Elephone W2

Telefondan Bildirim

Bildirimlerini, telefona aktaran akıllı saati pek az görmüşsünüzdür. Hatta, akıllı saatlerde bu durumun görülmediğini dahi söylememiz mümkün. Amaç, akıllı saatte bildirimler görerek işlerinizi akıllı saatiniz üzerinde halletmenizdir ancak; Elephone bunun tam tersini yaparak; bildirimleri akıllı telefon üzerinde görebilmenizi sağlıyor. Bu bir handikap mı, avantaj mı; bilemeyiz ancak kullanıcıdan kullanıcıya değişeceği de söylenebilir.

Uyku ve Adım Takip Özelliği

Uyku saatlerinizi belirleyen bir akıllı saat olan Elephone W2, aynı zamanda uyku diliminizin istatistiklerini de tutarak; sizlere oldukça düzenli bir uyku düzeni amaçlatmakta. Aynı zamanda, adım sayar olarak da görev yapan Elephone W2 akıllı saat sayesinde, sağlıklı bir hayat geçirebilmeniz de mümkün.

Elephone W2 Fiyatı Ne Kadar?

Elephone W2’nin fiyatı, 80$ olarak belirlendi ve bu fiyatın bir akıllı saat için oldukça cazip olduğunu söyleyebiliriz. Şık tasarımı, yeterli özelliği ve benzeri pek çok durumu ile; alınması ideal saatlerden biri olan Elephone W2’yi; web sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Elephone-W2

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Elephone W2 Satışta” üzerine 2 yorum

  1. ebru dedi ki:

    bunun bir de dijital saat ekranı ve analog bir arada olan versiyonu olursa hoş bir saat olur.

  2. sacit dedi ki:

    Elephone W2 Fiyatı Ne Kadar? sorusuna 80 dolarlık fiyatı görünce dudağım ucukladı bu zamanda böyle bir rakamı bir saate verecek insan mutlaka vardır bize göre değil tabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.