Reklam Alanı
Android 4

En Çok Kullanılan Uygulamalar – 2

Bir önceki çok kullanılan uygulamalar yazımızda ilk sıralarda Whatsapp ve Messenger vardı. Bu yazımızda devamındaki uygulamaları tanıtmaya devam edeceğiz.

3-)Facebook

Sosyal medya sitelerinin en babası ve en eskiye dayananlarından biri.Çoğumuzun bir Facebook hesabı var ve az çok vakit geçirdik bu sitede.Fotoğraf paylaşımı,video paylaşımı,durum paylaşımı gibi birçok özelliğini de aktif olarak kullandık bir çoğumuz.Ama ne zaman akrabalar işin içine girdi, ha tam o zamanlarda Facebook’un popülerliği bir anda düşmeye başladı.Kimse eskisi kadar önem göstermiyor Facebook’a.Bu haliyle bile üçüncü sırada yerini alması bizleri ufaktan bir duygusallığa itti.

facebook indir(2)

3-)Instagram

Yeni nesil tanışma platformu da denebilir aslında.Tanıtıma böyle başlamamın nedeni şu aslında.Keşfet kısmında herkesin paylaştığı fotoğraf ve videolara ulaşabiliyorsunuz.Bu da ister istemez olumsuz durumlara yol açabiliyor.Bu özelliklerinin dışında fotoğraf meraklılarının çıkmadığı bir uygulama olduğu da yadırganamaz bir gerçek.

instagram_girip_yap_-_instagram_a_kaydol_h249

4-)Retrica

Genç kızlarımızın sevgili, aynaların düşmanı olan bu fotoğraf efekt uygulamamız gerçekten vazgeçilmez uygulamalarımızdan biri.Kaliteli fotoğraf efektleri ile aynaya baktığınızda gördüğünüz yüz ve Retrica ile fotoğraf çekildiğiniz yüzü siz bile tanımayabilirsiniz.

retrica-and-simge_300x300

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“En Çok Kullanılan Uygulamalar – 2” üzerine 4 yorum

 1. hale dedi ki:

  Zaten artik bu uygulamayi kullanmiyorum diyene soyle bir bakiyorlar ne hallere geldik

 2. Hilmi dedi ki:

  Hakikaten bir telefon alındığında ilk yüklenilen uygulamalar bunlar 😀

 3. Kayahan dedi ki:

  Bu uygulamalar artık fabrikadan çıkınca direkt yüklenmeli o kdar yaygın uygulamalar güzel seçmişsiniz 😀

 4. ali dedi ki:

  aynen bu uygulamaların hepsini bende kullanıyorum hepsi çok tuttu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.