Reklam Alanı
Akıllı Saat 4

En ince Tasarıma Sahip Akıllı Saat; Pebble

 Akıllı saat furyasının yeni trendi yuvarlak çerçeve, daha zarif ve daha ince aynı zamanda daha hafif kasa, rekorlar kıran satış kitlesi ve dizayn harikası… Bunların hepsi Kickstarter de rekorlar kıran Pebble akıllı saatini anımsatan türden özellikler oluyor. Time Steel ve Time Round modelleri ile kendisini bu furyaya kaptıran Pebble ailesi yeni modeli ile de oldukça iddialı duruyor.

Firma akıllı saat konusunu bu sefer biraz daha saat işine çevirmiş ve ince olmasını istediği cihazı adına bazı şeylerden vazgeçmiş. Belki de rekorları kıran kitlelerin en başında gelen nedeni uzun ömürlü şarj süresi olurken; ince tasarım uğruna bu değer 2 güne düşmüş. Zira bunlarla beraber suya karşı olan dayanıklılıkta kaybolmuş. Bu iki durum zaten bir akıllı saatin olumsuz eleştiri almasına olanak veren durumlar olurken cihaz; 15 dakikalık bir şarj süresi sonucunda sizlere bir günü bütünen sunabiliyor.

Cihaz tasarım konusunda yine istediği çıtanın üstüne çıkmış ve de 5 farklı tasarım ile bu durumu da desteğe almış. Deri ve metal kayışlı seçenekleri ile tarzınıza uygun olan Pebble tasarımını bugünden itibaren ön siparişler ile elde edebilirsiniz.(Deri kayışlı akıllı saatin fiyatı 249, metal kayışlı modelin ise 299 Dolar)

Teknolojice-Pebble

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“En ince Tasarıma Sahip Akıllı Saat; Pebble” üzerine 4 yorum

 1. fehmi dedi ki:

  bu kadar ince olmasına birazda şaşırdım ihtiyac bu şekildemi aca ba. diye

 2. suat dedi ki:

  pebble türkiyede bir çok şirketin seneler boyunca gelebileceği noktaya sadece lansman yaparak 1 ayda geldiler.

 3. Eren dedi ki:

  Akıllı saatler arasında en beğendim Moto 360’dı ama bu saati görünceye kadar. Siyah kordonlu olanı çok beğendim umarım ülkemizde satışa çıkar.

 4. Cem dedi ki:

  siyah olanlar güzelmiş ancak diğerleri tarzıma uygun değil daha doğrusu renk seçimime 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.