Reklam Alanı
Android 0

En iyi Android Müzik Dinleme Programları

Android telefon ve tabletler için bir sürü video ve müzik uygulaması vardır fakat kimisi kısa süre sonra bozuluyor, yada ücret istiyor oda olmazsa reklamlardan göz gözü göremez hale geliyor. Bizim size tavsiyemiz müzik indirme programı olarak 2 tane.

Hiç bir ücret ödemeden hızlı ve kolay bir şekilde yüz binlerce mp3 ve video kliplere ulaşmaya çok yaklaştınız.

  1. Myt Mp3 Downloader
  2.  Tubemate

Myt ile istediğiniz bütün klipleri, şarkıları sorunsuz şekilde online dinleyebilir isterseniz tek tıklama ile telefona indirip kayıt edebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir, reklamlarla dolu değildir.

Ayrıca kurulum ve kullanımı çok basittir herkes rahatlıkla şarkı indirebilir, daha detaylı bilgiler için indirpop.com sitesine göz atabilirsiniz.

Tubemate ise youtube ve ona benzer siteler üzerinde arama yaparak bütün video klipleri indirmeye yada ses dosyasına çevirip mp3 olarak kayıt etmeniz olanak sağlar. Video kalitesini 240p ile 1080p arasındaki şeçimlerden ayarlayabilirsiniz.

Şuan piyasada android cihazlar için bu ikisinden daha kaliteli ve işe yarar mp3 indirme uygulaması bulunmamaktadır, Tabiki spotify gibi ücretli uygulamalar var  isteyen onlarıda kullanabilir.

Economist Economist {Economist}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.