Reklam Alanı
Oyun 0

eSpor Arenasındaki Dev Derbi Berabere Bitti

Yükselme Ligi’nden Şampiyonluk Ligi’ne çıkmayı başaran iki takımın isim haklarını alan Galatasaray ve Fenerbahçe, ezeli rekabete Sihirdar Vadisi’nde de devam ediyor. League of Legends oyunun resmi ligi olan Şampiyonluk Ligi, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor ile daha da heyecanlı. Geçtiğimiz yıl Şampiyonluk Ligi’ne veda eden Beşiktaş ise rakiplerini bu arenada yalnız bıraktı.

Turnuva maçları 2 maçlık seri şeklinde oynanıyor. Yani iki maçı da kazanan takım 3 puana sahip oluyor. Eğer her iki takımda bir maç kazanırsa puanlar bölüşülüyor ve 1’er puan takımlara dağıtılıyor. Maç kazanamayan takımlar ise 0 puan alarak seride sefiller oynuyor.

Espor arenasındaki ilk Galatasaray-Fenerbahçe derbisi berabere sonuçlandı. Ligin iki yeni takımı, mikro ve makro oyunlarda yaptığı hatalarla taraftarlarına saç baş yoldurttu. Maçı önce götüren takımların verdiği baron ve ejder kararları takımlarına mağlubiyeti getirdi diyebiliriz.

Serinin ilk maçını Fenerbahçe Frozen‘ın olağanüstü oyunu ile kazandı. Serinin son maçını ise Galatasaray kazandı ve her iki takımda 1’er puan razı oldu.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.