Reklam Alanı
Oyun 1

Euphoria Motoru GTA 5’e Geldi

Rockstar Games‘in sevilen oyunu GTA 5’in mod yapımcıları durdurulamıyor. Oyuna özel geliştirilen eğlenceli modlar sayesinde oyuncular monotonluktan kurtuluyor. Euphoria motoru ismiyle çıkış yapan ve birçok oyuna gerçekçilik katan grafik motoru nihayet GTA 5 içinde paylaşıldı.

Uzun süredir GTA 4 oyununda kullanılan Euphoria motorunun asıl amacı karakterlerin fiziksel hareketlerini geliştirmek. Düşerken, koşarken, zıplarken yaptığı fiziksel hareketleri daha gerçekçi bir hale getirmeyi başaran bu grafik motorunu birçok oyunda deneme imkanımız olmuştu. Özellikle açık dünya oyunlarında fiziksel hareketlerin daha fazla olması, bu alanda çalışmalar yapılmasına olanak sağlıyor.

Uzun süredir GTA 5 için beklenen modu şuanda indirebilirsiniz. Modun yapımcısı olan Euphoria, modla ilgili bir video paylaşmayı da ihmal etmedi. Yaklaşık olarak 500 KB gibi bir alana sahip olan modun kendisi küçük, işlevi büyük.

GTA 5 Euphoria modunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.gta5-mods.com/misc/euphoria-ragdoll-overhaul-ero/

Ayrıca oyunun modlu nasıl göründüğünü merak ediyorsanız yayınlanan videoya göz atabilirsiniz. Modu kurmadan önce yedek almanız öneriliyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Euphoria Motoru GTA 5’e Geldi” üzerine 1 yorum

  1. damla dedi ki:

    Rockstar games gta 5 icin yapilan gelistirmeler cok muazzam devami gelecek gibi duruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.