Reklam Alanı
Oyun 0

F1 Oyun İncelemesi

F1 Oyun İncelemesi

Her yıl olduğu gibi F1 kendini geliştirmeye devam ediyor bu senede grafikleri baya bir geliştiren F1 oyunu herkes tarafından beğeni kazanmıştır.F1 oyunun rakibi olmaması alanında en iyilerden biri olmasını sağlamakta.Gerçek şu ki oyun her serisinde yeni bir şeyler katmaya ve  fark yaratmaya devam etmekte.

Oyun başlarken diğer oyunlarda olduğu gibi göremeye alıştığımız bir sinematik bölüm girmekte.Oyunda yeni gelen bir özellikte eski oyuncuların arabalarını kullanıyor olabilmemizdir.

Teknik açıdan pratik olması nedeniyle küçük yaş grublarıda oynayabilir (8-9).Oyundaki eksik gördüğüm bir yön ise oyunun içeriği kısıtlı olması can sıkmakta.Geçen oyununa göre geliştirilmiş olan bir özellik oyun esnasında kayıt alabiliyor olmanız.

 

Gelelim oyunun normal içeriklerine, oyunda anteraman olması sizi yarışlara ve oyun öncesine alışmanıza yardım edecektir.Çünkü F1 oyunu normal oyunlardan çok farklı dinamiklere sahip olması oynarken zorlamakta insanı.

Grafik bakımından ise önceki oyununa karşı baya geliştirilmiş durumda  ,örneğin yağmurlu havadaki yarışta yarış esnasında oyunu bırakıp arabaya düşen yağmur taneciklerini izlemeye başlıyorsunuz bu derece etkileyici grafiklere sahip.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.