Reklam Alanı
Teknoloji 4

Facebook Gizliliğe Sanıldığı Kadar Önem Vermiyor Mu?

Sevilen sosyal medya platformu Facebook ile ilgili şok iddialar ! Ünlü profesör Kelli Burns, Facebook’un gizliliğe önem vermediğini savundu !

Bilindiği üzere akıllı telefonlar günümüzde son derece yaygın bir biçimde kullanılmakta ve kişisel veriler artık tıpkı bilgisayar cihazları gibi akıllı telefonlara kaydedilebilmekte. Bu hususta akıllı telefonlarda yer alan uygulamaların gizlilik hususundaki güvenilirliği son derece büyük önem arz etmekte. Ünlü profesör Kelli Burns tarafından dünyaca ünlü sosyal medya platformu Facebook ile ilgili şok sözlere yer verildi.

FACEBOOK BİZİ DİNLİYOR MU?

Facebook’un ses kayıt hususunda kullanıcılarını dinlediğini ifade eden ünlü profesör, Facebook’un insanların özel yaşantısına herhangi bir saygısının olmadığını ileri sürdü.  Ünlü profesör iddiasında Facebook’un mikrofonu açık açık kullandığını kaydetti ve kolaylıkla suistimal edilebilecek olan hususları değerlendirdiğini ifade etti.

İLK DEĞİL

Facebook ile ilgili benzeri iddialar daha önce de söz konusu olmuştu. Ünlü sosyal medya platformunun bu hususlardan sonra geçerli bir açıklama yapması bekleniyor.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Facebook Gizliliğe Sanıldığı Kadar Önem Vermiyor Mu?” üzerine 4 yorum

 1. Ayfer dedi ki:

  Evet dünyanın bir numaralı sosyal paylaşım sitesi olan facebook un açıkları kapatacağını sanıyorum yoksa milyonlarca insan facebooktan alış veriş yapıyor.

 2. ekrem dedi ki:

  Eger bunlarin gerceklik payi

 3. ekrem dedi ki:

  Eger bunlarin gerceklik payi var ise buyuk sorun cidden en kisa zamanda fâcebook dan aciklama gelir

 4. Mehmet Can dedi ki:

  facebook güvenli mi yoksa değil mi bilmem ama böyle bir kitleye sahip bir site, bu tip haberlere dahi engel olabilmeli, konuşturmamalı böyle şeyleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.