Facebook Gruplar Uygulamasını Kaldırıyor!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

Facebook Gruplar Uygulamasını Kaldırıyor!

Herhangi bir büyüklükte Facebook Grubuna sahip olan kişiler, bilgisayar üzerinden yöntemim yapmak yerine sıklıkla Android ve İOS uygulaması üzerinden gruplarını kolayca takip edebiliyor, yönetebiliyordu. 2014 yılı itibari ile yayın hayatına başlayan “Facebook Gruplar” yapılan açıklamalar ile kısa süre içerisinde faaliyetlerine son vermeyi planlamakta. Uygulamanın devre dışı kalması ile beraber artık grup sahipleri ya bilgisayar tarayıcı ya da Facebook’ uygulaması üzerinden kontrol etmek durumunda kalacaklar.

Gruplar uygulamasının 1 Eylüle kadar kullanımda kalacağını belirten yetkililer, bu tarihten itibaren artık Gruplar uygulamasına erişim kesileceğini ifade etmekte. Bu hafta alınan 2. kapatma kararı olması kullanıcılar tarafından da tepkilerin meydana gelmesine neden olmakta. İlk olarak “Lifestage” uygulamasını bu hafta içerisinde kullanıma kapatan şirket bu hamlesi ile bir anda tüm bakışları üzerine doğru çekmektedir. Bu girişimin arkasında yatan durumun ise uygulamalara çok fazla vakit ve bütçe harcandığı gösterilmekte. Tarayıcı üzerinde yer alan Gruplar bölümünü daha prestijli hale getirmeye çalıştıklarını belirten şirket, tüm iş gücü ve bütçesini ana uygulama üzerine yoğunlaştırarak daha büyük bir uygulama meydana getirmek istediklerini belirtmekteler.

Oldukça farklı planlamalar kuran Facebook, yakın bir zamanda aktif olarak yayında bulunan uygulamalar üzerine de değişiklikler meydana getirebilir. Ana uygulama üzerine gelen haftalık güncellemeler, kullanıcıların farkında olmadan büyük değişikliklerin geldiğini ya da geleceğini çok rahat bir şekilde göstermekte.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com
www.teknolojice.com yurtdışı alışveriş fırsatlarını takip edebileceğiniz ve bununla ilgili ipuçlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.. We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com, Amazon.de and affiliated sites. Amazon and the Amazon logo are trademarks of Amazon.com