Reklam Alanı
Teknoloji 2

Facebook Instant Articles İle Fark Yaratacak

Uzun yıllardır kullanımda olan, dünyanın en çok raabet gören sosyal medya platformu Facebook‘a yepyeni bir özellik daha dahil ediliyor. Bu yeni özelliğin ismininin Facebook İnstant Articles olduğunu hemen siz değerli okurlarımızla paylaşalım.

FACEBOOK INSTANT ARTİCLES !

Oldukça  uzun bir zamandır Facebook yepyeni bir proje üzerinde durmaktaydı. Bu proje haber akışları ile ilgiliydi. Bilindiği üzre Facebook üzerinden şuan da bir haberin tamamını okumak neredeyse imkansız. Çünkü Facebook üzerinden yapılan paylaşımlarda haberin tamamını okumak için genelde kullanıcı harici linklere yönelmek durumunda kalıyor. Bunun Facebook’un güvenliğini riske edebileceği yönünde olan endişelere kulak asan Facebook, aynı zamanda kullanıcılarının Facebook üzerinde daha fazla vakit geçirmeleri adına eylemlerde bulunuyor. Bu doğrultuda haber akışı ile ilgili yepyeni bir özellik olan Facebook İnstant Articles , 2016 yılının Nisan ayında tamamen aktif bir halde olacak. Uygulama sayesinde Facebook üzerinden çıkış yapmadan tüm haberlere ulaşmak mümkün olacak.Facebook’un reklam konusunda dahi görevi üstlendiği bilgisine ulaşıldı.

Oldukça ilgi çekici yeni haberlerimize erişmek için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

“Facebook Instant Articles İle Fark Yaratacak” üzerine 2 yorum

  1. sabri dedi ki:

    Instant Articles sayesinde kullanıcıların haberleri kendi haber akışlarından çıkmadan alabilmesini sağlayacak.

  2. sezai dedi ki:

    böyle olursa sosyal medyadan nasıl ziyaretçi çekebileceğiz sosyal medya kendine çalışıyor o zaman biz zarar göreceğiz galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.