Reklam Alanı
Teknoloji 0

Facebook Messenger İle Yapabileceğiniz 5 Güzel Şey!

Facebook Messenger İle Yapabileceğiniz 5 Güzel Şey!

Facebook tarafından sohbet uygulaması olarak tasarlanan Messenger, gerekli güncelleme desteklerini alarak kısa süre içerisinde amacından farklı bir uygulama olma yolunda ilerlemiştir. Gelişen teknoloji ile çok farklı özelliklerin entegre edilmesi Messenger uygulamasının işlevsel özelliklerin de değişmesine olanak sağlamıştır.

Belirli ülkeler için aktif olan para gönderme bölümü, Messenger uygulamasının şekillenmesine olanak sağlamıştır. Kişiler arasında hem para alışı hem de para gönderme olanağı sunan uygulama bu özelliği ile daha kullanılabilir hale gelmekte. Facebook’un büyümesine katkı sağlayan en büyük oluşumlardan birisi de içeriğinde bulunan oyunlar olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda birçok yeni ve güncel oyunlar Messenger sayesinde hızlı bir şekilde oynanılabilmekte.

Messenger uygulamasında yapılabilecek en güzel şeylerden biriside  cevaplara otomatik yanıtlar verilmesidir. Yapay zeka tarafından yönetilen uygulama, otomatik yanıtlar ile kurumsal ve büyük etkileyici sayfaların iletişim sorununu minimuma indirgemektedir. Özellikle ticari sayfaların kargo takip işlemlerine anlık yanıtların verilebilmesi kullanıcıların Facebook tercih etmesine neden olmaktadır.

Facebook Messenger ile yapılabilecek bir diğer işlem ise özel olarak kişiler arasında şifreli sesli konuşmadır. Özel olarak yapılması gerekilen konuşma ve mesajlaşmaların üçüncü kişilerin eline geçmemesini isteyen kişiler tercihlerini facebook uygulaması üzerinden tercih etmektedir. Uygulamanın her özelliği maalesef ki ülkemizde kullanılabilir halde değildir. Yakın bir zamanda deneme sürümlerinin sona ermesi ile uygulamanın tüm işlevsel bölümleri diğer kullanıcılara da açılacaktır.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.