Reklam Alanı
Android Uygulamaları 1

Facebook Messenger Kişiler Yükleniyor Hatası

Facebook Messenger Kişiler Yükleniyor Hatası

Dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılan sosyal medyanın en büyük platformudur Facebook. Geçtiğimiz dönemlerde ise çıkardığı Messenger uygulaması ile birçok seveninin yüzünü güldürürken birçoğunun da üzülmesin sebep oldu.

Seneler boyunca mesajlaşma sisteminde değişikliğe gitmeyen Facebook ani bir kararla mesajlaşma uygulamasını ayırarak Facebook Messenger programı çıkardı. Uygulama sayesinde arkadaşımız olan birçok insana mesaj atabiliyor ve daha fazla seçenek ile telefonumuzdaki mesajları bir araya toplayabiliyoruz. Bu programı severek kullananların aksine kişilerin yüklenememesinden ötürü sorun yaşayan insanlarda bir hayli fazla.

 

Uygulama Özellikleri ve Kullanımı

Konuşmaktan ve sohbet etmekten en keyif aldığınız insanlar ile sizlere grup sohbet imkânı sunmaktadır. Mesajlaşma özelliği dışında ise sesli arama ve görüntülü arama özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Uygulamadan doğruca video, fotoğraf ve çıkartmalar gönderebiliyorsunuz. Diğer programlardan ayıran en temel özelliklerden biri ise mesajlarınızı karşı tarafın ne zaman okuduğunu göre biliyor olmanızdır. Konum özelliği sayesinde de birçok kişinin sizlerin nerede olduğunu görmesini sağlamaktadır. Facebook mesajlaşma konusunda kesinlikle bir yaratıcılık içerisinde uygulama üretmiştir. Bildirimleri anında kapat özelliği ile de çalışırken, uyurken veya toplantı esnasında iken sessiz bir şekilde konuşmalarınız yüklenmektedir.

facebook-messenger
 

Kişiler Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü

Uygulama milyonlar tarafından indirilmiş olsa Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatası birçok kişi tarafından yaşanmaktadır. Sorunun ne kaynaklığı olduğu bilinmemektedir. Facebook son güncellemeleri sayesinde bu sorunu biraz daha ertelemiş olsa da birçok kişide hala sıklıkla görülmektedir. Öncelikle sorunu yaşadığınız cihazın ‘AYARLAR’ bölümüne gitmelisiniz daha sonra ise ‘UYGULAMA YÖNETİCİ’ ikonuna tıklayıp bu uygulamalar arasında ‘MESSENGER’ seçeneğini seçmelisiniz. Uygulamanın bölümünü açtıktan sonra ‘VERİLERİ TEMİZLE’ tuşuna bastıktan sonra sorun çözülmektedir. Sizlerde bu yolu takip ettikten sonra uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Facebook Messenger Kişiler Yükleniyor Hatası” üzerine 1 yorum

  1. Berkay dedi ki:

    Evet bendede aynı hata var. denedim hata çözüldü çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.