Reklam Alanı
Teknoloji 0

Facebook Stajyerleri Ne Kadar Kazanıyor?

Facebook bünyesinde çalışan stajyerlere adeta çuvalla ücret ödüyor ! Facebook sosyal medya sitesinin stajyerlerinin ne kadar kazandığını duyunca çok şaşıracaksınız.

Bilindiği üzere ülkemizde stajyerlere çok çok az paralar ödeniyor hatta stajyerler bu ödenen parayla yemek ve yol ihtiyaçlarını bile karşılayamıyorlar. Hatta ülkemizde bazı stajyerler para bile almadan çalışmak zorunda bırakılıyorlar.

FACEBOOK’TAN DUDAK UÇUKLATAN RAKAM !

Teknoloji dünyasının beşiği Facebook sosyal medya platformunda çalışan stajyerlerin 6400 Dolar ila 7500 Dolar arasında bir para kazandıkları ortaya çıktı. Üstelik bu rakam yıllık değil aylık ! Facebook stajyerleri ayda azami olarak 6400 Dolar üzerinden çalışıyorlar. Stajyerlerin misyonuna göre bu fiyat da artıyor. Örneğin sivrilmiş bazı stajyerlerin aylık tamı tamına 8000 Dolar dahi alabildiği bilgisine ulaşıldı.

TÜRKİYE’DE BİR MEMURUN YILLIK KAZANDIĞI PARA !

Facebook üzerinde çalışan stajyerlerin ayda kazandığı paraların Türkiye’de standart bir memurun yıllık kazandığı paraya dahi eşit olduğunu söyleyebiliriz. Google arama motorunda çalışan stajyerlerin de son derece yüksek maaşlar aldıkları bilgisine ulaşıldı.

ÜCRETSİZ DAİRE, YEMEK, ULAŞIM

Facebook’un stajyerlerine sunduğu tek imkan bu da değil; Facebook bünyesinde çalışan stajyerlerine ücretsiz daire , ücretsiz yemek, ücretsiz ulaşım gibi hizmetler de sunuyor.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.