Reklam Alanı
Teknoloji 2

Facebook’ta Dünyanın En Popüler Futbol Sayfaları

Bilindiği üzere günümüzde futbol inanılmaz popüler ve futbolun bu popülaritesi sosyal medya araçlarından takımların talip edilebilmesi ile daha da artmakta. Facebook, Twitter gibi sosyal mecralardan taraftarlar takımlarının nasıl aktiviteler içerisinde olduklarını sürekli takip edebilmekteler. Öte yandan aynı şekilde futbolcularda hayranları, sevenleri tarafından sosyal mecralardan takip edilebilmekteler. Peki dünya üzerindeki en popüler futbol sayfaları hangileri?

FACEBOOK’TA EN POPÜLER FUTBOL SAYFASI RONALDO !

Cristiano Ronaldo futbolda ortaya koyduğu başarıları sosyal mecralarda da ortaya koyuyor ! Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Facebook’taki en popüler futbol sayfasına sahip ! Cristiano Ronaldo’nun dünyaca ünlü futbol kulüplerini bile bu alanda geride bırakması dikkat çekiyor ! Ronaldo’nun takipçi sayısı ortalama 111 Milyon !

BARCELONA – 93 MİLYON

Dünyaca ünlü futbol takımı Barcelona 93 milyon gibi çok yüksek bir takipçi sayısına sahip ! Dünya klası Barcelona’nın sosyal mecralarda da merak uyandırdığı aşikar.

REAL MADRİD – 89 MİLYON

Dün akşam Şampiyonlar Ligi kupasını müzesine götüren Real Madrid ününe ün katmaya devam ediyor ! İspanyol devi 89 milyon hayran kitlesine sahip !

MESSİ – 85 MİLYON

Dünyanın en sevilen futbolcularından, en yetenekli yıldızlarından birisi olan Messi ortalama 85 milyon takipçisi ile sosyal medyada da dikkat çekiyor !

TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN YENİ GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Facebook’ta Dünyanın En Popüler Futbol Sayfaları” üzerine 2 yorum

  1. sertac dedi ki:

    facebook her alana cevap veriyor yetmediği yerde yeni düzenlemeler yapabiliyor

  2. Süleyman dedi ki:

    Cristiano Ronaldo’nun facebook takipçi sayısı gerçekten çok çok fazla 111 milyon ne demek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.