Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 0

Facebookta Profil Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebookta Profil Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebook sosyal ağı lise arkadaşları, asker arkadaşlarını bulmak için de kullanılan bir sosyal medyadır. Aynı isimden, soy isimden binlerce olduğunu hatırlatarak Facebook profil fotoğrafı arkadaşlarınızın sizi tanımasında önemli bir rol oynuyor.

Konumuza geçmemiz gerekirse Facebook profil fotoğrafını nasıl koyulacağını anlatalım.  İlk önce profilimize gidiyoruz. Ardından fare imlecini profil fotoğrafının bulunacağı yere getiriyoruz.  Açılan penceredeki yazılardan “Profil Resmini Güncelle ” yazısına tıklıyoruz. Facebook Profil Bilgisayarımızdan bir tane fotoğrafı seçiyoruz. Seçim işlemini yaptıktan sonra önümüze kırpa ekranı geliyor. Fotoğrafınızı istediğiniz şekilde kırpıp kaydet butonuna basıyoruz.  Ardından profil resmini kaydet butonuna basıyoruz. Profil resminiz hazır.

 

 

 

 

Facebook Profil Resmi

 

Arkadaşlarının etiketlediği bir resmi profil fotoğrafı yapmak için imleci getirdiğimiz zaman “Etiketlendiğiniz bir fotoğrafı seç” butonuna basıp istediğiniz fotoğrafı profil resmi yapabilirsiniz.

Bu fotoğrafın herkes tarafından görünebildiğini tekrardan hatırlatalım.

Hazır yeri gelmişken Facebook sayfamızı da beğenmeyi unutmayın 🙂

https://www.facebook.com/teknolojicecom

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.