Reklam Alanı
General Mobile 0

Facebook’tan Yeni Video Oynatıcısı

Facebook son zamanlarda ismini yeniden duyurarak sunmuş olduğu güncelleme ve yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Özellikle mobil uygulamasında iki haftada bir gelen güncellemesi sayesinde her zaman ön planda olumlu bir tavır sergileyen Facebook bu sefer video oynatıcısı adına yenilikler sunuyor. Geçtiğimiz ay itibariyle çalışmaları başlatmış olan Facebook yeni video oynatıcı özelliklerini şu an için tüm kullanıcılara sunmuş durumda.

Henüz iOS platformu adına sunulan yeni özellik yakın bir tarihte Android platformları adına da gelecektir. Facebook tarafından yapılan bu yeni özellikle pop-up tarzındaki video oynatıcısı sizlere Facebook’ta ayrı bir pencere içerisinde izleme imkanı sunacak bununla birlikte Facebook‘ta yer alan diğer gönderileri de görüntüleyebileceksiniz.

Pop-up özelliği karşınıza Youtube uygulamasında da çıkıyor. Videoyu sağ alt köşeye alma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde artık Facebook uygulamasında da videoyu sol alt, sol üst, sağ alt ve sağ üst bölgelere yerleştirebiliyorsunuz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.